c-bluza-dnj-10295-102952923-1

Машка Блуза гигант 10295

Шифра: 10295.
1.190,00 MKD

Состав: 95% памук, 5% ликра

Големина (Ориентациони величини)

Боја

Ресетирај

Дополнителни информации

Големина

3XL, 4XL

Боја

зелена, црна