c-bluza-choice-10293-102933021-1

Машка Блуза 10293

Шифра: 10293.
990,00 MKD

Состав: 95% памук, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

црвена

Големина

L, XL, XXL