c-bluza-dnj-10294-102943119-1

Машка Блуза 10294

Шифра: 10294.
990,00 MKD

Состав: 95% памук, 5% ликра

Големина (Ориентациони величини)

Боја

Ресетирај

Дополнителни информации

Големина

L, XL, XXL

Боја

зелена, црна