10000_cheren__-500x500

Машки Долен дел 10000

Шифра: 10000.
1.290,00 MKD

состав:65% памук , 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

црна

Големина

M, L, XL, XXL