2021-01Dolnishte-Sport-Slim-10171-1017101-2 (1)

Машки Долен дел 10171

Шифра: 10171.
1.690,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер, Термо

дебела вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

антрацит, тегет, црна

Големина

M, L, XL, XXL