Komplekt-Universe-10223-1022303-1

Машки Комплет 10223

Шифра: 10223.
2.390,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

црвена, црна

Големина

L, XL, XXL