2872 (3)-500x500

Детски Комплет 2872

Шифра: 2872.
1.790,00 MKD

состав: 65% памук , 30% полиестер, 5% еластин

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

плава, сива

Големина

12, 14, 16