1278_siv_mel-500x500

Машки Дуксер 1278

Шифра: 1278.
1.690,00 MKD

Состав: 65%памук, 35% полиестер

дебела вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, црна

Големина

L, XL, XXL