1279-500x500

Машки Дуксер гигант 1279

Шифра: 1279.
1.890,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

дебела вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, црна

Големина

3XL, 4XL