1321_t_sin-500x500

Машка Блуза 1321

Шифра: 1321.
1.190,00 MKD

состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

сива, тегет

Големина

L, XL, XXL