1362_antracit-500x500

Машки Долен дел 1362

Шифра: 1362.
1.490,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер, Термо

дебела вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

темно сива, црна

Големина

M, L, XL, XXL