1378-2-500x500

Машка Јакна 1378 – Windstopper

Шифра: 1378.
3.200,00 MKD

Состав: 20% најлон, 80% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

плава, темно сива, црвена, црна

Големина

M, L, XL, XXL