1382_s_mel-500x500

Машки Дуксер 1382

Шифра: 1382.
1.690,00 MKD

Состав:65% памук, 35% полиестер

дебела вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, црна

Големина

L, XL, XXL