1383_grafit-500x500

Машки Дуксер гигант 1383

Шифра: 1383.
1.890,00 MKD

Состав:65% памук, 35% полиестер

дебела вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, светло сива, темно сива, црна

Големина

3XL, 4XL