1389-8-500x500

Машка Блуза 1389

Шифра: 1389.
990,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, мастило, темно сива, црна

Големина

L, XL, XXL