1390

Машка Блуза гигант 1390

Шифра: 1390.
1.090,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, мастило, темно сива, црна

Големина

3XL, 4XL