1395-500x500

Машка Блуза гигант 1395

Шифра: 1395.
1.390,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, плава, тегет, црна

Големина

3XL, 4XL