1399_1400_bordo-500x500

Машки Дуксер 1399

Шифра: 1399.
1.690,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, тегет, црна

Големина

L, XL, XXL