1400_bordo-500x500-1

Машки Дуксер гигант 1400

Шифра: 1400.
1.890,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, тегeт, црна

Големина

3XL, 4XL