1411_bordo-500x500

Машка Блуза 1411

Шифра: 1411.
890,00 MKD

Состав:95% памук, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, темно сива, црна

Големина

L, XL, XXL