1412_cherveno-500x500

Машка Блуза 1412

Шифра: 1412.
790,00 MKD

Состав: 95% памук, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, темно сива, црна

Големина

L, XL, XXL