1415_t_sin-500x500

Машка Блуза 1415

Шифра: 1415.
950,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

тегет

Големина

L, XL, XXL