1419_siv-500x500

Машка Блуза 1419

Шифра: 1419.
1.090,00 MKD

Состав: : 65% памук, 35% полиестер

дебела вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

плава, светло сива, темно сива, црна

Големина

L, XL, XXL