1426_tiurkoaz-500x500

Машки Џемпер 1426

Шифра: 1426.
1.090,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, плава, тегет, темно сива

Големина

L, XL, XXL