1427_siv-500x500

Машка Џемпер гигант 1427

Шифра: 1427.
1.290,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, кафеава, плава, тегет

Големина

3XL, 4XL