1428_bordo-500x500

Машки Џемпер 1428

Шифра: 1428.
1.090,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, кафеава, сива, црна

Големина

L, XL, XXL