1429_antracit-500x500

Машки Џемпер гигант 1429

Шифра: 1429.
1.290,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, кафеава, сива, црна

Големина

3XL, 4XL