1431_d_sin-500x500

Машки Џемпер гигант 1431

Шифра: 1431.
1.290,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

кафеава, тегет, црна

Големина

3XL, 4XL