1432_cherno_-500x500

Машки Џемпер 1432

Шифра: 1432.
1.090,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

тегет, црна

Големина

L, XL, XXL