1433_cherno_-500x500

Машки Џемпер гигант 1433

Шифра: 1433.
1.390,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

тегет, црна

Големина

3XL, 4XL