1435_siv-500x500

Машки Џемпер 1435

Шифра: 1435.
1.090,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, сива, тегет

Големина

L, XL, XXL