1436_d_sin-500x500

Машки Џемпер 1436

Шифра: 1436.
1.090,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, зелена, плава, тегет, црна

Големина

L, XL, XXL