1440_cher-500x500

Машки Џемпер 1440

Шифра: 1440.
1.090,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

бордо, плава, сива, црна

Големина

L, XL, XXL