1441-500x500

Машки Џемпер гигант 1441

Шифра: 1441.
1.290,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

плава, сива, црна

Големина

3XL, 4XL