1442_s_mel-500x500

Машки Елек 1442

Шифра: 1442.
1.490,00 MKD

Состав: 65% памук, 35% полиестер

лесно ватиран

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

сива, тегет

Големина

M, L, XL, XXL