1448_antr-500x500

Машки Долен дел 1448

Шифра: 1448.
1.090,00 MKD

Состав:  65% памук, 35% полиестер

дебела вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

тегет, темно сива, црна

Големина

L, XL, XXL