1449_cherno_bial-500x500

Машка Кошула 1449

Шифра: 1449.
1.290,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

црна

Големина

L, XL, XXL