1450_dunkovo-500x500

Машка Блуза 1450

Шифра: 1450.
990,00 MKD

Состав: 95% памук, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

плава, светло сива, тегет, црна

Големина

L, XL, XXL