1452_sivo-500x500

Машки Дуксер 1452

Шифра: 1452.
1.690,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

црна

Големина

L, XL, XXL