1454_t_sin-500x500

Машки Комплет 1454

Шифра: 1454.
2.190,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, темно сива, црвена, црна

Големина

L, XL, XXL