1534_siv-500x500

Машки Долен дел 1534

Шифра: 1534.
1.490,00 MKD

Состав: 100% памук

лесно ватирани

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, темно сива, црна

Големина

M, L, XL, XXL