2697_s_siv-500x500

Машки Дуксер 2697

Шифра: 2697.
1.490,00 MKD

Состав: 100% памук

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

сива

Големина

L, XL, XXL