2886-10-500x500

Детски Комплет 2886

Шифра: 2885.
1.790,00 MKD

Состав: 60% памук , 35% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

зелена, тегет, црвена

Големина

12, 14, 16