2894_grafit-500x500

Детски Долен дел 2894

Шифра: 2894.
690,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, темно сива, црна

Големина

6, 8, 10