2895_antracit-500x500

Детски Долен дел 2895

Шифра: 2895.
790,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, темно сива, црна

Големина

12, 14, 16