2909_s_mel-500x500

Детски Долен дел 2908

Шифра: 2908.
590,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, темно сива, црна

Големина

2, 4