2909_t_sin-500x500

Детски Долен дел 2909

Шифра: 2909.
690,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, темно сива, црнa

Големина

6, 8, 10