2910_graf-500x500-1

Детски Долен дел 2910

Шифра: 2910.
790,00 MKD

Состав: 65% памук, 30% полиестер, 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, темно сива, црна

Големина

12, 14, 16