2914-5-500x500

Детски Долен дел 2915

Шифра: 2914.
690,00 MKD

Состав: 65% памук , 30% полиестер , 5% ликра

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

светло сива, тегет, темно сива, црна

Големина

6, 8, 10