3590_koral-500x500

Детски Дуксер 3590

Шифра: 3590.
1.090,00 MKD

Состав:  95% памук, 5% ликра

лесна вата

Боја

Големина (Ориентациони величини)

Ресетирај

Дополнителни информации

Боја

калинка, светло сива, тегет

Големина

12, 14, 16